W dniu 17 marca 2019 r. w Kołobrzegu po raz 33 zorganizowany został Bieg Zaślubin na dystansie 15 kilometrów.

W ramach imprezy odbył się również II Puchar Polski Strażaków PSP o Puchar Komendanta Głównego. W rywalizacji uczestniczyło ponad 600 biegaczy wśród nich 61 strażaków. Najszybciej na linii mety zameldował się Łukasz Świesiulski, strażak z Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie, któremu pokonanie całej trasy zajęło 00:48:48. Naszą komendę podczas zawodów reprezentowali mł.asp. Piotr Hertel oraz st.ogn. Dariusz Świercz. Uplasowali się oni  na następujących pozycjach :

• mł.asp.Piotr Hertel :  msc. open : 89 , msc.  wśród strażaków: 27  (czas 01:03)
  • st.ogn. Dariusz Świercz:  msc.open:475, msc. wśród  strażaków: 56 (czas:01:28 )